O co chodzi?

Wybieramy Najlepsze Blogowe Zdjęcie Kulinarne Roku!


Strona Blogowa Fotografia Kulinarna to miejsce stworzone dla pasjonatów fotografii i dobrej kuchni. Nasz serwis umożliwia Blogerom Kulinarnym prezentowanie najlepszych zdjęć potraw, które stworzyli. Dowiedz się, jak dodać swoje zdjęcie?

Wszystkie dodawane zdjęcia biorą udział kolejno w cotygodniowych, comiesięcznych i dorocznych wyborach najlepszego zdjęcia. Co jakiś czas organizowana jest również okolicznościowa akcja specjalna (np. "Zdjęcie Wielkanocy 2011").

W głosowaniu na najlepsze zdjęcie może wziąć udział każdy - zaproś swoich znajomych do głosowania! Przeczytaj, jak zagłosować na zdjęcie?




Etapy wyboru Najlepszego Blogowego Zdjęcia Kulinarnego Roku


ETAP I - Wybór Zdjęcia Tygodnia:
Co tydzień głosujemy na Zdjęcie Tygodnia. 3 zdjęcia, które otrzymały najwyższą ilość głosów w danym głosowaniu, zostają uhonorowane odpowiednimi odznakami - złote, srebrne i brązowe "Zdjęcie Tygodnia". Dodatkowo zdjęcie, które zajęło pierwsze miejsce, automatycznie zostaje zakwalifikowane do II etapu - Wyboru Zdjęcia Miesiąca.

ETAP II A - Wybór Zdjęcia Miesiąca:
Raz w miesiącu głosujemy na Zdjęcie Miesiąca. Do głosowania dostają się wszystkie zdjęcia, które w danym miesiącu zdobyły pierwsze miejsce w kategorii Zdjęcie Tygodnia. Zdjęcie, które w głosowaniu miesięcznym otrzyma najwięcej punktów, zostaje uhonorowane odznaką "Zdjęcie Miesiąca" oraz zostaje zakwalifikowane do etapu III - Wyboru Zdjęcia Roku.

ETAP II B - Wybór Okolicznościowego Zdjęcia Specjalnego:
Co jakiś czas organizowana jest okolicznościowa akcja specjalna (np. "Zdjęcie Wielkanocy 2011"). Zwycięskie zdjęcia - jedno z każdej edycji - również zostają zakwalifikowane do etapu III - Wyboru Zdjęcia Roku.

ETAP III - Finał - Wybór Zdjęcia Roku:
Raz w roku głosujemy na Zdjęcie Roku. Do głosowania dostają się wszystkie zdjęcia, które w danym roku zdobyły tytuł "Zdjęcie Miesiąca" lub wygrały którąś z okolicznościowych akcji specjalnych. Zdjęcie, które w głosowaniu rocznym otrzyma najwięcej punktów, zostaje uhonorowane zaszczytnym tytułem i odznaką "Zdjęcie Roku", co nierozerwalnie związane jest z powszechnym uznaniem oraz zazdrosnymi spojrzeniami wszystkich fotografujących Blogerów Kulinarnych :)




Do dzieła!:)









Brak komentarzy:

Prześlij komentarz