Jak dodać zdjęcie?

Aby dodać swoje zdjęcie:

 1. Znajdź na stronie głównej serwisu post "Fotografia Tygodnia - Tydzień Nr XX - Dodaj zdjęcie!", gdzie XX oznacza numer bieżącego tygodnia w danym roku.
 2. W komentarzach do tego posta wklej bezpośredni link do zdjęcia (link powinien być zakończony rozszerzeniem ".jpg"), które chcesz dodać do głosowania. 
 3. Gotowe!:)

W poście podana jest informacja o terminie, w którym wszystkie zdjęcia z danego tygodnia - łącznie z Twoim - zostaną oddane pod głosowanie.

  Zasady dodawania zdjęć:

  1. Jeden Uczestnik może dodać tylko i wyłącznie jedno zdjęcie w każdej z edycji konkursu (przykład: można dodać tylko jedno zdjęcie w do głosowania na "Najlepsze Zdjęcie Tygodnia Nr 14") Zasada  obowiązuje od 04.04.2011
  2. Dodawane zdjęcie musi zostać umieszczone na blogu Uczestnika dokładnie w tym tygodniu, w którym przeprowadzany jest nabór zdjęć do danego głosowania (przykład: zdjęcie do głosowania na "Najlepsze Zdjęcie Tygodnia Nr 14" musi zostać dodane na blogu Uczestnika w dniach 4-10.04.2011). Nie wolno zgłaszać zdjęć nieumieszczonych na swoim blogu oraz zdjęć umieszczonych na blogu przed określonym terminem (zdjęć z wcześniejszych tygodni). Zasada  obowiązuje od 04.04.2011
  3. Dodając zdjęcie Uczestnik wyraża zgodę na jego publikację w naszym serwisie oraz powiązanych z nim stronach społecznościowych .
  4. Dodając zdjęcie Uczestnik potwierdza, że jest jego autorem i posiada do niego wszystkie prawa.
  5. Dodawanie cudzych zdjęć jest zakazane! Wszelkie zdjęcia łamiące tę zasadę zostaną niezwłocznie usunięte z serwisu, a osoba dopuszczająca się kradzieży zostanie napiętnowana!